Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Yabancı Diller Yüksekokulu

Akademik Kadro
Ünvan       Adı Soyadı Görevi Dahili No Branşi Oda No
Okt. Adem UZUN   2689 İngilizce Z-05
Okt. Ahu AKBAY
 
3188 İngilizce Besyo - 210
Okt. Anıl CEYLAN Modern Diller Bölüm Başkan Yard.   2645 İngilizce 107
 
Okt. Anja GÜDER     İngilizce  
Okt. Aydın GÜLTEKİN   2689 İngilizce Z-05
Okt. Aysun ERKUŞ ZOR Engelliler Birim Koordinatörü 3186 İngilizce Besyo - 209
Okt. Ayşe KAYA LİN   2651 Almanca 106
Okt. Ayşe DAĞ PESTİL   3176 İngilizce Besyo - 204
Okt.Dr. Bora DEMİR    2654 İngilizce Z -04
Yrd.Doç.Dr. C. Akın ŞAHİN İsteğe Bağlı Hazırlık Bölüm Koordinatörü (BİGA)   İngilizce  
Okt. Çeşminaz BOWEN     İngilizce  
Okt. Çiğdem CESUR

ECTS Birim Koorditatörü                                        ECTS Modern Diller Eğitimi Bölümü Koordinatörü

2651 İngilizce 106
Okt. Deniz ÇELİK   3170 İngilizce Besyo - 206
Okt.  Didem Sevgi ÖZGİDER   2641 İngilizce 105
Okt.  Ebru YAYLA HINIZ Kalite Güvence Üst Komisyon Üyesi 2659 İngilizce Z-03
Okt. Elbi İpek BİÇER   2651 İngilizce 106
Okt.  Elif ARPACI   3171 İngilizce Besyo - 207
Okt. Evren ALTINOK

Müdür Yardımcısı                                                      Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu Üyesi

2646 İngilizce 108
Okt.  F. Ayşin GÜLTAŞ   2643 Almanca Z-10
Okt. Ferdiye GÜNER ATAK Çevre Müh. / Moleküler Biy. ve Gen. / Biyoloji Bölümleri Hazırlık Koordinatörü 3186 İngilizce Besyo - 209
Okt. Gamze ATA Materyal Geliştirme Grubu 2615 İngilizce Z-06
Okt.  Gökhan HINIZ

Hazırlık Eğitimi Bölüm Başkan Yard.

Kalite Güvence Üst Komisyon Üyesi

2658   Z-02
Okt. Gülay ERDEM   2641 İngilizce 105
Okt. Hayati ATMACA   2642 İngilizce 110
Okt. Hakan MEMİŞ   2654   Z-04
Okt. İpek EKER

İsteğe Bağlı Hazırlık Bölüm Koordinatörü                   Materyal Geliştirme Grubu
Müfredat Hazırlama Grubu

2659 İngilizce Z-03
Okt. İsmail KADIOĞLU

Mütercim Tercumanlık Bölüm Başkanı
Optik Sorumlusu
Web Sorumlusu                                                     Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu Üyesi

2650 İngilizce

112

Okt. Kemal ERKOL   2689 İngilizce Z-05
Okt. Kemale KARAHAN   2645 İngilizce 107
Okt.  Kübra ARICAN İsteğe Bağlı Hazırlık Bölüm Koordinatör Yrd (BİGA) Biga YDYO İngilizce  
Okt. Melis ŞENOL   2642 İngilizce 110
Okt. Merve Nihal TAN Müfredat Hazırlama Grubu 2641 İngilizce 105
Okt.Dr. Meryem ALTAY     İngilizce  
Okt. Mesut KALIN SALİH     Yunanca  
Okt. Mesut YAZICI   2643 Arapça Z-10
Okt.Dr. Nalan BAYRAKTAR BALKIR   2638 İngilizce 104
Okt. Necmiye ÇEPNİ

Kalite Güvence Temsilcisi

2646 İngilizce 108
Okt. Nil Mümine TEKİN Materyal Geliştirme Grubu 2659 İngilizce Z-03
Okt. Oksana YESHSHKIYORKINA   3177 İngilizce Besyo - 205
Okt. Olgun KELEŞ   2643 Almanca Z-10
Öğr. Gör. Öznur BENDERLİOĞLU DOĞANGÜN   2615 İngilizce Z-06
Okt. Pelin BAHADIR

Hazırlık Eğitimi Bölüm Başkan Yard.                         Kalite Güvence Temsilcisi

2647 İngilizce 109
Okt. Pelin ÖZTÜRK

Modern Dilller Bölüm Başkanı

Proje Koordinasyon Birim Sorumlusu

2646 İngilizce 108
Yrd.Doç.Dr Pınar SEZGİNTÜRK   2638 Fransızca 104
Okt. Recep Coşkun GÜREL

Hazırlık Eğitimi Bölüm Başkanı                                  Web Sorumlusu                                                      ECTS Hazırlık Eğitimi Bölümü Koorditatörü

2647 İngilizce

109

Okt. Seçil EMEKLİOĞLU Modern Diller Bölüm Başkan Yard.   2645 İngilizce 107
Okt. Sedat BECEREN Müdür Yardımcısı                                                    Erasmus Birim Koordinatörü 2687 - 3182 İngilizce Besyo - 208
Okt. Serap KURTUL   Biga YDYO İngilizce  
Okt. Serpil GEZGİN KELEKÇİ

ELT / ELL Bölümleri Hazırlık Koordinatörü

2647 İngilizce 109
Okt. Sevil YILMAZ Almanca Hazırlık Programı Koordinatörü 2638 Almanca 104
Okt. Sibel ÜMİT   2615 İngilizce Z-06
Okt. Türkan AYDIN SARGIN   2642 İngilizce 110
Okt. Utkan ALKAN     İngilizce  
Okt. Ümit TABAR   2654 İngilizce Z - 04